Statystyki

Sezon 2015/2016

XI Kolejka
Poręba - Miechów
Runda zasadnicza dobiegła końca. Dziewczyny wywalczyły 3 punkty. Dzięki tej wygranej uplasowały się na pierwszym miejscu w tabeli, pokonując drużynę z Włodowic na przewagę małych punktów. Chłopcy gładko wygrali mecz. Obie drużyny zostają gospodarzami FINAL FOUR z 3 straconymi setami.

Dziewczyny: 2:0 (25:16 ; 25:16)
Chłopcy: 2:0 (25:8 ; 25:11)

X Kolejka

Poręba- Pilica

Dziewczęta kolejny raz z rzędu nie dały wejść sobie na głowę i ograły przeciwniczki 2 do 0. Chłopcy dokładnie jak dziewczyny wywalczyli 3 punkty. Gratulujemy! Oby tak dalej!

Dziewczyny: 2:0 (25:16 ; 25:15)
Chłopcy: 2:0 (25:16 ; 25:17)

IX Kolejka
Poręba - Klucze
Po raz kolejny reprezentanci naszego gimnazjum nie dali się pokonać. Zwyciężyli z wielkim hukiem! Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Dziewczyny: 2:0 (25:1 ; 25:14)
Chłopcy: 2:0 (25:21 ; 25:19)

VIII Kolejka

Poręba - Olkusz

Dziewczęta w naszego gimnazjum znowu nie dały się pokonać i zwyciężyły z wielką klasą. Chłopcy podobnie jak dziewczyny wygrali to spotkanie. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Dziewczyny: 2:0 (25:19; 25:16)
Chłopcy: 2:0 ( 25:23 ; 25:19)

VII Kolejka
Poręba - Szczekociny
Nasze siatkarki po raz kolejny ograły zawodniczki zdobywając 3 punkty. Niestety, chłopcy wywalczyli tylko jeden punkt, a cały mecz przegrali 2:1. Mimo to dziękujemy im za walkę i życzymy powodzenia.

Dziewczyny: 2:0 (25:18 ; 25:19)
Chłopcy: 1:2 ( 22:25 ; 25:23 ; 13:15)

VI Kolejka
Poręba - Żarnowiec
Po niezwykle zaciętej walce reprezentantki naszego gimnazjum odniosły zwycięstwo. Chłopcy po raz kolejny pokazali do kogo należy tego roczna liga w kat. chłopców. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych meczach.

Dziewczyny: 2:1 (25:23 ; 21:25 ; 15:7)
Chłopcy: 2:0 (25:15 ; 25:17)

V Kolejka

Poręba - Wolbrom (Dłużec)

Nasi gimnazjaliści idą jak burza! Dziewczyny bez większych problemów pokonały rywalki 2 do 0. Chłopcy rozegrali bardzo emocjonujący mecz, a w konsekwencji wygrali.

Dziewczyny : 2 : 0 ( 25:13 ; 25:14)
Chłopcy : 2 : 0 (25:22; 25:23)

IV Kolejka

Poręba - Kroczyce

Kolejny mecz okazuje się zwycięski dla Poręby. Nasi zawodnicy idą jak burza. Oby tak dalej!

Dziewczyny : 2:0 (25:4 ; 25:5)
Chłopcy : 2:0 (25:18 ; 25:9)

III Kolejka
Poręba - Ogrodzieniec

Spotkanie ponownie było szczęśliwym dla zawodników z Poręby. Dziewczęta pewnie pokonały przeciwniczki 2:0, natomiast chłopcy po krótkiej bitwie wywalczyli 2 punkty.

Dziewczyny : 2:0 (25:18 ; 25:10)
Chłopcy : 2:1 (18:25 ; 25:23 ; 15:6)

II Kolejka

Poręba - Łazy (Niegowonice)

Dziewczyny z Poręby nie dały szans rywalką wygrywając bezpiecznie 2 sety. Chłopcy natomiast z każdym meczem podnoszą poprzeczkę rywalom.

Dziewczyny 2:0 (25:10 ; 25:17)
Chłopcy 2:0 (25:18 ; 25:19)

I Kolejka
Poręba - Włodowice

Nasze siatkarki po pewnie wygranym pierwszym secie, dały przejąć inicjatywę przeciwniczkom i w rezultacie przegrały. Chłopcy natomiast kontynuują zeszłoroczną passę.

Dziewczyny  1:2 (25:12 ; 23:25 ; 8:15)

Chłopcy : 2:0 ( 25:23 ; 25:16)